25 / 100

Serwis

Serwis Motorowodny w Poznaniu założony został w 1987 roku. Nasze doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi oraz serwis sprzętu motorowodnego opieramy na ponad 35 letniej praktyce zdobytej na szkoleniach oraz wyścigach motorowodnych w całej Europie.

 

Serwis i przeglądy okresowe

01.

Dotyczy zarówno silników zaburtowych Yamaha, Mercury, Mariner, jak i stacjonarnych MerCruiser.

Screenshot from 2020 11 18 11 24 50 1

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

02.

Wykonujemy naprawy silników w oparciu o ukończone szkolenia oraz najnowsze informacje eksploatacyjne producentów.

9zo3ZCXzamhBV5lcXD8T9E

doradztwo techniczne

03.

Oferujemy spersonalizowane rozwiązania dotyczące zakupu, eksploatacji i wyposażenia łodzi, jachtów oraz skuterów wodnych.

Screenshot from 2020 11 18 11 18 20

Zbrojenie łodzi i pontonów

04.

Montaż silników spalinowych, elektrycznych, sterów strumieniowych, osprzętu nawigacyjnego, sprzętu audio i VHF, układów sterowania hydraulicznego, instalacji elektrycznych i paliwowych.

Screenshot from 2020 11 18 11 47 28

Diagnostyka komputerowa

05.

Posiadając odpowiednie uprawnienia i licencje, przeprowadzamy specjalistyczną diagnostykę komputerową silników Mercury, MerCruiser oraz Yamaha, korzystając ze specjalistycznego oprogramowania.

2017 YAM F100 EU NA DET 007 03 preview

Sprzedaż

06.

Nasza oferta obejmuje silniki, skutery wodne, pontony oraz różnorodne akcesoria do uprawiania sportów motorowodnych.

Screenshot from 2020 11 18 11 36 55

Dysponujemy bazą szkoleniową i materiałami niezbędnymi do szkolenia na patenty motorowodne dające uprawnienia do prowadzenia łodzi motorowych. Zajmujemy się rejestracją łodzi motorowych z ramienia Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego. Posiadamy uprawnienia PZMWiNW w zakresie przeglądów technicznych sportowych statków śródlądowych. Prowadzimy Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Technicznego. Wykonujemy ekspertyzy rzeczoznawcy PZMWiNW.

Najczęściej zadawane pytania

Serwis motorowodny znajduje się w centrum Poznania vis-a-vis rzeki Warta blisko mostu Królowej Jadwigi. Dojazd jest możliwy od ulicy Bielniki. 

Część silników nowych i używanych wystawiona jest w salonie firmy. Można złożyć zamówienie przy wpłacie zaliczki na miejscu lub skontaktować się telefonicznie w celu weryfikacji dostępności poszczególnych modeli silników. 

Oferta dla klientów dotyczy głównie sektora Marine, dlatego produkty dopasowane są pod wymagania i standardy panujące na wodzie.

Akceptujemy płatności zarówno gotówką, jak i kartą.

Współpracujemy z Wielkopolskim Związkiem Motorowodnym i Narciarstwa Wodnego (WZMWiNW). Więcej szczegółów można uzyskać na oficjalnej stronie internetowej związku

questions