Serwis

Serwis Motorowodny w Poznaniu założony został w 1987 roku. Nasze doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi oraz serwis sprzętu motorowodnego opieramy na ponad 35 letniej praktyce zdobytej na szkoleniach oraz wyścigach motorowodnych w całej Europie.

 

Serwis i przeglądy okresowe

01.

Dotyczy zarówno silników zaburtowych Yamaha, Mercury, Mariner, jak i stacjonarnych MerCruiser.

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

02.

Wykonujemy naprawy silników w oparciu o ukończone szkolenia oraz najnowsze informacje eksploatacyjne producentów.

doradztwo techniczne

03.

Proponujemy indywidualne rozwiązania w zakresie zakupu, ekspoatacji i kompletacji łodzi, jachtów, skuterów wodnych. 

Zbrojenie łodzi i pontonów

04.

Montaż silników spalinowych, elektrycznych, sterów strumieniowych, osprzętu nawigacyjnego, sprzętu audio i VHF, układów sterowania hydraulicznego, instalacji elektrycznych i paliwowych.

Diagnostyka komputerowa

05.

Na podstawie posiadanych uprawnień oraz licencji wykonujemy diagnostyki komputerowe silników Mercury, MerCruiser, Yamaha.

Sprzedaż

06.

Nasza oferta dotyczy silników, skuterów wodnych, pontonów, a także akcesoriów do uprawniania sportów motorowodnych.

Dysponujemy bazą szkoleniową i materiałami niezbędnymi do szkolenia na patenty motorowodne dające uprawnienia do prowadzenia łodzi motorowych. Zajmujemy się rejestracją łodzi motorowych z ramienia Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego. Posiadamy uprawnienia PZMWiNW w zakresie przeglądów technicznych sportowych statków śródlądowych. Prowadzimy Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Technicznego. Wykonujemy ekspertyzy rzeczoznawcy PZMWiNW.

Najczęściej zadawane pytania

Serwis motorowodny znajduje się w centrum Poznania vis-a-vis rzeki Warta blisko mostu Królowej Jadwigi. Dojazd jest możliwy od ulicy Bielniki.