10 / 100

pontony i łodzie

Naszą ofertę rib’ów i pontonów opieramy na produktach firm, z którymi jesteśmy związani ponad 30 lat. Należą do nich przede wszystkim Mercury i Yamaha. Wieloletnie doświadczenie obydwu firm w tej dziedzinie sprawia, że oferowane produkty charakteryzują się wysoką jakością oraz solidnym wykonaniem.   Od lat obie firmy oferują szeroką gamę produktów, którą starają się dopasować pod zróżnicowane i zmieniające się wymagania klientów.

FG4k kFyap6BYN5ULXFhlP

Pontony

Do produkcji łodzi pneumatycznych obie firmy wykorzystują najbardziej innowacyjne i najwyższej jakości procesy technologiczne co finalnie skutkuje produktami najlepszej jakości. Pontony to coś więcej niż tylko łodzie pomocnicze i dodatek do jachtów. Stanowią one doskonały wybór gdy poszukujesz przenośnej, przystępnej cenowo rozrywki. Łodzie pneumatyczne można szybko przygotować i szybko spakować. Większość z nich dzięki lekkiej konstrukcji można zmieścić w bagażniku samochodu. Zarówno Mercury jak i Yamaha posiadają w swojej ofercie pontony z dmuchanym jak i z aluminiowym dnem. Duża rozpiętość rozmiarów i typów łodzi oraz szeroka gama silników pozwala nam na dopasowanie każdej jednostki pod oczekiwania klienta.  

RIBy

Coraz większą popularność na naszym rynku zdobywają rib’y czyli łodzie pneumatyczne ze sztywnym kadłubem V wykonanym z laminatu z włókna szklanego jak i coraz bardziej popularne na naszym rynku kadłuby aluminiowe. Tutaj do zaoferowania mamy takie marki jak Mercury, Zodiac, Brig, ET Marine i inne. Lekka ale wytrzymała konstrukcja pozwala nam na zastosowanie silników o znacznie mniejszej mocy przy pełnym wykorzystaniu jego parametrów co daje nam dużą frajdę z użytkowania sprzętu ale zarazem jest też rozwiązaniem korzystnym ekonomicznie. Rib’y dają nam także możliwość zastosowania wielu dodatkowych rozwiązań oraz instalacji większości osprzętu jak w typowej łodzi co czyni je jednostkami w pełni wartościowymi.

8aL5cLQp4218L9ftO0 KLc

Nasza firma jest do Państwa dyspozycji nie tylko w zakresie sprzedaży ale przede wszystkim w zakresie doradztwa przy wyborze odpowiedniej jednostki pływającej oraz silnika, jego montażu, instalacji dodatkowego osprzętu, doradztwa technicznego w zakresie m.in. doboru odpowiedniej śruby napędowej tak byście mogli optymalnie wykorzystać wszystkie parametry Waszego sprzętu i cieszyć się z jego użytkowania. Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez odwiedziny naszej firmy w Poznaniu. W przypadku braku takiej możliwości chętnie odpowiemy na wszelkie pytania za pomocą kontaktu telefonicznego lub mailowego.