LOWRANCE HDS-10

HDS-10 Gen2 cechuje intuicyjnie prosta obsługa poprzez kombinację łatwego do zrozumienia systemu menu, oraz przyciski programowe... czytaj więcej

Oferta

Nowości

Firma

Yamaha model YAM 380S

Korzystaj z nich podczas weekendowych wypadów i rodzinnych wakacji spędzonych na jeziorach i wodach przybrzeżnych - pontony YAM Sport zapewniają maksymalną przyjemność z ich użytkowania.

Te zwinne, sportowe modele świetnie się sprawdzają jako jednostki pomocnicze do obsługi eleganckich jachtów żaglowych lub motorowych. Pontony YAM Sport zostały zaprojektowane zarówno do zabawy, jak i do poważniejszych zadań.

Jeśli szukasz pontonu, który uprzyjemni Ci wypoczynek z rodziną, sprawdzi się podczas ciągnięcia kółek i innych dmuchanych zabawek oraz wypadów na ryby, wybierz YAM Sport. 
Model YAM 380S:
Długość całkowita - 3,80m
Reflektor -  1,74m
Maksymalna liczba osób – 6+1
Maksymalna moc silnika – 14.7, 20
Masa kadłuba – 68,5 kg
Maksymalna ładowność – 850 kg

 

Wskocz na ponton YAM i przyłącz się do grona zadowolonych właścicieli eksplorujących wody śródlądowe całej Europy. YAM są znane ze swojego prostego, stylowego wyglądu, łatwości użytkowania i przystępnych cen. Z pontonem YAM szybciej i łatwiej zaczniesz zabawę na wodzie.

10 różnych modeli, z których każdy cechuje się niezawodnością Yamaha. Kadłub i stępka w kształcie litery V zapewniają sztywność, zwinność i wydajność silnika. Komory o dużej średnicy i szeroki dziób dbają o bezpieczeństwo i komfort załogi.

Dodaj silnik zaburtowy Yamaha o światowej klasy niezawodności, a otrzymasz zestaw nie do pobicia.

Doskonali partnerzy
Znane ze swej niezawodności silnik zaburtowe Yamaha świetnie uzupełniają pontony YAM charakteryzujące się wyjątkowym profilem podwodnym oraz optymalnego kątem i wysokością pawęży. Dzięki szerokiej gamie silników zaburtowych Yamaha perfekcyjnie dopasujesz napęd do pontonu.
Wyjątkowa trwałość
W celu zapewnienia maksymalnej wytrzymałości i dobrego wyglądu, wszystkie pontony YAM są wykonane z najnowszej generacji materiału HEYTEX PVC. Klejone szwy i łączenia gwarantują optymalną szczelność i bezpieczeństwo na wodzie. Dzięki tym rozwiązaniom YAM-y cechuje czysta powierzchnia zewnętrzna, odporna na ścieranie oraz działanie słonej wody i światła słonecznego.
Stworzony, by jak najdłużej Ci służyć
Wbudowany w komory kadłuba wszystkich pontonów YAM specjalnie zaprojektowany system przegród powietrznych nie tylko utrzymuje szczelność poszczególnych komór, ale też wyrównuje ciśnienie powietrza w każdej z nich. Dzięki temu ponton bez problemów przyjmuje niewielkie uderzenia.
Ponton dba o Twoją wygodę i bezpieczeństwo

Obok bezpieczeństwa, zapewnionego m.in. przez solidne uchwyty, wzmocnienia siedzeń, okucia w kształcie litery D czy uszy do przenoszenia, Twój komfort jest naszym najwyższym priorytetem. Na przykład, pomysłowy zawór powietrzny Yamaha - niezawodny, szczelny i łatwy w obsłudze - jest wpuszczony w powierzchnię komory, co zapobiega zaczepianiu się o niego.
Łatwy w transporcie
Pontony YAM mają wszystko, co jest niezbędne do ich szybkiego zrzucenia na wodę. Mocna torba transportowa umożliwi Ci samodzielne schowanie pontonu w tylnym lub dachowym bagażniku samochodowym. Montaż podłogi YAM-a, siedzeń i pozostałego wyposażenia również nie wymaga pomocy drugiej osoby. W zestawie znajdziesz też wydajną pompkę, za pomocą której w zaledwie kilka minut napełnisz komory pontonu powietrzem.
Kadłub w kształcie litery V
Wszystkie modele sportowe mają stabilne kadłuby w kształcie litery V, zapewniające lepsze sterowanie kierunkowe na większych prędkościach i ułatwiające wykonywanie manewrów na małych prędkościach. YAM Sports są wyposażone w odporne na zadrapania, sztywne podłogi i liczne praktyczne rozwiązania, takie jak wygodne schowki na wiosła czy mocne uchwyty do przenoszenia jednostek.